Önümüzdeki Hafta İzlenecek 3 Altcoin Belli Oldu: İşte Liste!

Kripto para piyasası, Bitcoin (BTC) liderliğindeki yakın zamanda toplanarak çeşitli yatırım fırsatları sunmaya devam ediyor. Bitcoin gibi kripto varlıkların yüksek birim fiyatları nedeniyle birçok yatırımcı için genellikle ulaşılamayacağı algısına rağmen, piyasada hala çok sayıda uygun fiyatlı seçenek mevcut. Ufuktaki yeni hafta ile yatırımcılar, 10 doların altında değerlenmiş kripto para birimlerinde potansiyel fırsatlar bulabilirler. Bu nedenle analist Justinas Baltrusaitis, önümüzdeki haftaya girerken yatırım yapmayı düşünmeye değer üç umut verici altcoin projesinin bir listesini derledi. İşte detaylar…

Listedeki ilk altcoin: Near Protocol (NEAR)

Merkezi olmayan uygulamalar (DAPPS) için ölçeklenebilir ve geliştirici dostu bir ortam sunan bir platform olan Near Protocol’ün (NEAR) tokenı, geçen hafta göze çarpan kripto projelerinden biri olarak ortaya çıktı. Özellikle, haftalık grafikte çift haneli kazançlar sergiledi. Ayrıca onchain metrikleri yakıt iyimserliği, bu kazanımların önümüzdeki günlerde sürdürülebilir olabileceğine işaret ediyor. Örneğin, ağdaki aktif günlük adreslerin sayısı, 1 Aralık ile 19 Aralık arasında 93.000’den milyona yükselen %975’lik bir artış yaşadı. Aynı zamanda, ağın toplam günlük işlemleri 3 Aralık’tan bu yana %170 arttı.

Aynı zamanda, Santiment’in onchain verileri, altcoin projelerinin sosyal platformlardaki tartışmalarda çekiş kazandığı için, kaçırma korkusuyla (FOMO) körüklenen potansiyel bir artışı gösteriyor. Santiment, Near’ın vızıltısının ana konuşmalara uzatılmasını vurgular. Artan satın alma baskısı ile NEAR’da, 2023’ün sonuna kadar 4 dolara ulaşma hedefi belirledi. Son fiyat eğilimlerini incelemek, kriptoda kırılma fırsatları arayanlar için cazip bir seçenek olmaya devam ediyor.

İkinci sırada Internet Computer (ICP) var

Internet Computer (ICP) son zamanlarda genel kripto pazarında göze çarpan bir sanatçı olarak ortaya çıktı. Her ne kadar kısa vadede ICP düşmüş olsa da, varlık hala aylık kazançları neredeyse %100 komuta ediyor. ICP’nin yükselişi için kesin katalizör bilinmemekle birlikte, ağın stratejik ortaklıklarının değerlemesine katkıda bulunması bekleniyor. Dikkate değer bir işbirliği, esas olarak Gaudi’nin ICP’deki Metaverse’deki mimarisini ve sanatlarını yeniden yaratmaya odaklanan altcoin, Gaudi ve Moon Labs’i içerir.

Eşzamanlı olarak, Internet Computer Vakfı (ICP), merkezi olmayan uygulamalar (DAPPS) için GDPR uyumlu altyapı sağlayan ilk Avrupa alt ağını (subnet) tanıttı. Merkezi olmayan bir Cloud 3.0 protokolü olarak ICP, geliştiricileri doğrudan ölçeklenebilir bir Blockchainde hizmetler ve işletme sistemleri oluşturmalarını sağlayarak dış ortamla güvensiz etkileşimleri sağlıyor. Özellikle, son kazanımlarla, ICP için bir sonraki durak hakkında spekülasyonlar var. Özellikle, altcoin analisti World of Charts, ICP’nin bir sonraki hareketinin onu 17,5 dolarlık direnç seviyesine doğru sürebileceğini tahmin ediyor.

Optimism, önemli kilometre taşlarını geride bıraktı

Son haftalarda, Optimism (OP), onchain metriklerinde kritik kilometre taşlarına ulaşarak önemli bir artış yaşadı. Değer artışı, Optimism’in borsadaki sahip adres sayısında bir artışa tanık olduğu bir dönemle çakıştı. 21 Aralık itibariyle, Optimism, Ocak ayında kaydedilen 1,2 milyondan% 391’lik önemli bir artışa işaret ederek 5.9 milyondan fazla adrese sahipti. İşlem ücretlerini işleme ortamı olarak hizmet etme amacının birincil amacının sürekli yerine getirilmesi göz önüne alındığında, altcoin OP’nin daha fazla büyüme potansiyeli olduğunu belirtmek gerekir. OP Mainnet, özellikle Ethereum topluluğu için Ethereum (ETH) geliştiricileri tarafından geliştirilen bir layer-2 blockchain çözümü sunan hızı, stabilitesi ve ölçeklenebilirliği ile ayırt edilir.

OP’nin önümüzdeki günler için olumlu bir görünüme sahip olduğu ve dikkate alınması gereken değerli bir varlık haline getirdiği belirtilmekte. Altcoin Lisk’in (LSK) Optimism ile işbirliği bu olumlu görünümü daha da artırıyor. Ortaklık, Lisk’in layer-1’den Ethereum layer-2 çözümüne geçişini görecek. Bu geçişte Lisk, LSK tokenlarını Ethereum platformuna aktarmayı amaçlıyor. Lisk, geliştiricilere araçlar sağlayan ve Blockchain oluşturma sürecini basitleştiren bir SDK ile bir blockchain uygulama platformudur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir