En Çok Onlar Aldatıyor! Bu Burçların Sevgilerine Pek Kanmayın!

İKİZLER BURCU

İkizler burcu, partnerini aldatmaya en meyilli burçlar arasında yer alır. Çünkü sürekli kararsızlık içerisinde yaşayan bu burcun aklı hep bir başkasındadır.

Sosyal bir burç olan ikizler, sürekli olarak flört etmekten keyif alır. Eğer ikizler burcunun enerjisini yükseltemezseniz ve artık sizinle eğlenemiyorsa sizden ayrılmak istemediği için sizi aldatacaktır.

Sizden ayrılmama sebebi ise aklının sizde kalma ihtimalidir. İkizler burcu aldatmayı bir oyun ve eğlence olarak gördüğü için sadık kalmayı pek başaramaz.

KOÇ BURCU

Koç burçları aldatmaya meyilli burçlar arasında ikinci sırada yerini alır. Bu burç dürtüsel olduğu için aldatmaya meyilli bir burçtur.

Düşünmeden hareket eden koçlar, aldatma sebebi olarak ‘bir anlık hata’ açıklamasını da tam olarak bu yüzden yaparlar.

Sizinle fırtınalı bir romantizm yaşayabilirler ama bir noktadan sonra her şey yokuş aşağı gidebilir.

Huzursuzdurlar ve sürekli değişime ihtiyaç duyarlar, ayrıca her hareketlerinin takdir edilmesini isterler. İlgisiz kalmaları halinde kendilerini daha büyük bir ilgiyle sarıp sarmalayacak birine ihtiyaç duymaları muhtemeldir.

BALIK BURCU

Duygusallıklarıyla ön plana çıkan balık burçları, nihayetinde bir su grubudur ve bu onları sürprizli bir karakter yapabilir.

Balık burçları ilişkilerinde sahip olduklarına tamamen zıt şeyler aramaya eğilimlidirler. Ulaşamadıklarının çekici olması, balık burçlarını romantik ilişkilerde sadakatten uzak bir burç yapabilir.

YAY BURCU

Doğası gereği dışa dönük olan yaylar, ateş grubuna dahildirler. Doğaları gereği dürtüsel ve maceracıdırlar, ayrıca bağımlılık yaratan iletişimlere karşı isteksizdirler.

Bu durum elbette ‘yüzde yüz aldatırlar’ gibi bir sonuç doğurmaz ancak onları bir ilişkiye bağlamanın çok zor olduğunu atlamamak gerekir.

Bir yay burcu zor aşık olur ancak eğer gerçek bir sevgiyle kuşatıldıysa bunun hakkını vermeyi de ihmal etmez.

ALDATMA İHTİMALİ EN DÜŞÜK BURÇ

Aldatma ihtimali en düşük burcun akrep olduğunu eklemeden geçmeyelim. Akrep burçları cinselliğe çok düşkün oldukları için aldatmaya meyilli bir burç gibi algılanır ancak bu burç için tutkunun önemi çok büyüktür.

Akrep burçları, tutkuyu genelde tek bir insana karşı hissederler ve bu hissi besledikleri insanlardan vazgeçmeleri de oldukça zordur. Bu nedenle sadakat, akrep burçları için sanıldığından daha önemli olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx