Valerien Ismael’in Gedson Fernandes planı

Beşiktaş’ın geçen dönemin devre ortasında Portekiz takımı Benfica’dan 6 milyon euro artı sonraki satıştan yüzde 50 hisse karşılığında takımına kattığı ve Rizespor’a kiraladığı Gedson Fernandes, birinci egzersizine evvelki gün çıktı.

Siyah-beyazlıların yeni dönem açılışında hayli olumlu imgeler sergileyen başarılı orta saha oyuncusu, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla taraftarlara ileti göndermeyi de ihmal etmedi.

“Kartallar yüksek uçar”

Portekizli futbolcu, birinci antrenmanından bir fotoğrafını toplumsal medya hesabından paylaştı. Yıldız oyuncu, fotoğrafına, Kartallar yüksek uçar” notunu düştü. 23 yaşındaki oyuncunun bu paylaşımı kısa müddette büyük ilgi gördü.

Duran toplar onun

Takım idmanında bilhassa oyun zekasıyla teknik takımın beğenisini kazanan yıldız futbolcu, Valerien Ismael’in planlamasında orta dörtlünün merkezinde Josef de Souza’yla birlikte oynayacak.

Ismael, genç futbolcunun atak tertiplerindeki tesirini azamî formda kullanmayı hedefliyor. Teğe bir konumlardaki başarısı ve duran toplardaki skorer kimliğiyle dikkat çeken Gedson, grubun birinci frikikçisi olacak.