Ünlü Müzikçi Oğlu İle Birlikte Dehşet Saçtı: Komşularına Kurşun Yağdırdı: 3’ü Ağır 5 Yaralı

GECE YARISI ÜNLÜ MÜZİKÇİ VE OĞLU SOKAK ORTASINDA DEHŞET SAÇTI

Dün gece yarısı Kayseri’nin mahallî sanatkarı Metin Işık daha evvel tartışma yaşadığı komşularına dehşeti yaşattı. Kayseri’nin Melikgazi ilçesinde yaşanan olay pazartesi akşamı Yıldırım Beyazıt Mahallesi Taşlı Sokak’ta meydana geldi.

Olayla ilgili yapılan açıklamada daha evvel ortalarında hasımlık olan sanatçı Metin Işık yanına oğlu Mustafa Işık’ı da alarak komşularına sadırdı. Mahalleyi dehşete düşüren olayda komşularına kurşun yağdıran Metin Işık ve oğlu Mustafa Işık güvenlik güçleri tarafından gözaltına alındı. Yaşanan dehşet anları ise olaya tanıklık eden mahalle sakinleri tarafından cep telefonuyla kaydedildi.

BABA VE OĞLU KOMŞULARININ ÜZERİNE KURŞUN YAĞDIRDI

Komşusu ile ortasında tartışma çıkan ünlü sanatçı Metin Işık arbedenin büyümesi ile oğlu Mustafa Işık’tan yardım istedi. Baba oğul pompalı tüfeklerle komşularına ateş açtı. Hengamede Mustafa Işık’ın tüfeğinden çıkan saçmaların sırtına isabet ettiği Y.M.S, başına isabet eden N.D. ve göğsüne kurşun isabet ettiği S.N.M. ağır yaralandı.

Olay yerine gelen sıhhat çalışanları başından, sırtından ve göğsünden yaralanan 3 kişinin durumunun ağır olduğunu açıkladı. Yaralılara müdahale eden sıhhat çalışanları olay sırasında bacağından yaralanan Y.Y. ve F.D.’nin ise hafif yaralandığı ve hayati tehlikelerinin olmadığını açıkladı.

OLAY YERİNE ÇOK SAYIDA GÜVENLİK GÜCÜ GRUBU SEVK EDİLDİ

Ünlü müzikçi Metin Işık ve oğlu Mustafa Işık’ın komşularına ateşli silah ile saldırdığı ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sıhhat takımı sevk edildi. Yaralılara, 112 acil grubundaki sıhhat çalışanları müdahale etti.

Olay yerindeki birinci müdahalesinin akabinde 3 ağır yaralı ve 2 hafif yaralı ambulanslarla çeşitli hastanelere sevk edildi. Silahlı hengameye müdahale eden emniyet güçleri hengameye karışan sanatçı Metin Işık ve Mustafa Işık’ı olay yerinde pompalı tüfek ile yakalayarak gözaltına aldı.

Emniyet güçleri tarafından gözaltına alınan Mustafa Işık isimli tabiplikte alınan sıhhat raporunun akabinde süreçleri yapılmak üzere emniyete götürüldü.

Mustafa Işık’ın babası sanatçı Metin Işık da tabiri alınmak üzere Asayiş Şube Müdürlüğü’ne götürüldü. Olay mahalle sakinleri tarafından cep telefonu ile kaydedilirken savcılık olay ile ilgili soruşturma başlattı.


Dünkü Kabus Bir Hafta Boyunca Sürecek! Meteoroloji Sağanak Yağışların Vuracağı Vilayetleri Sıraladı…


Bir Bilseniz Tuvalet Kağıdı Kullanmayı Bırakırsınız? Tuvalet Kağıdının Çok Tehlikeli Olabileceğini Biliyor muydunuz?


Uyurken Çarşafın Altına Sabun Koydu Tüm Sıkıntılarından Kurtuldu! Neye Düzgün Geldiğini Bir Bilseniz Çabucak Denersiniz…