Komşu dehşeti: Kulak göğsü kopartıldı, eşi ve çocukları yumruklandı

Nevşehir’de ayakkabı dolabının üzerine çantasını koyan komşularına sonlanan şahıs, beraberindekilerle birlikte bayan ve çocukları zalimce yumrukladı.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde meydana gelen olayda; teze nazaran Fethi Özdemir’in eşi, karşı komşusunun ayakkabı dolabının üzerine çanta koydu.

Duruma sonlanan şahıs, beraberindekilerle birlikte Özdemir’in meskenine saldırdı.

Kapıyı açan bayan ve çocukları zalimce yumruklayan şahıslar, meskene gelen Fethi Özdemir’e de saldırdı.

Olayda Fethi Özdemir’in kulak göğsü koparken, hastanede tedavi altına alındı. Birinci tedavisi tamamlanan Özdemir’in başına ise 6 dikiş atılırken, darp edilen kızı ve eşi de hastanedeki birinci müdahalesinin akabinde taburcu edildi.

Her şeyin bir çantanın ayakkabı dolabının üzerine konulmasıyla başladığını aktaran Fethi Özdemir, komşularından şikayetçi olduklarını tabir ederek, “Karşı komşumuz tarafından evvel eşim ve çocuklarım konuta gelirken taarruza uğradı. Sonrasında telefon üzerine konuta geldim. Konuta geldiğim andan itibaren yeniden tıpkı 6 kişi tarafından hücuma uğradık. Beni, eşimi ve çocuklarımı darp ettiler. Bahis, bir çantayı ayakkabı dolabının üzerine koymayla başladı. Sonrasında kendileri akrabalarını çağırarak ailem ve beni atağa uğrattı. Kollarımda, başımda 6 tane dikiş var, kulak göğsümün yarısı yok. Şikayetçi olduk ve hala karşı dairemizde oturuyorlar. Can güvenliğimiz yok, uyuyamıyoruz” dedi.

DEHŞET ANLARI KAMERADA

Öte yandan, karşı komşuları tarafından meskenlerinde atağa uğrayan Özdemir ailesinin çocukları, kaygı içerisinde yaşananları kaydetti.

Küçük çocuk, saldıran şahıslara karşı koyan ailesine bir yandan takviye verirken bir yandan da dehşet anlarını saniye saniye görüntüledi. (DHA)