Esra Erol’da mide bulandıran pazarlık! Babam ve eşim beni… İşte ‘Bu kadar olmaz’ dedirten olay

Eşi Kezban Türkoğuz ve kayınvalidesi Sibel Türkoğuz’un bir arada kaçarak konutu terk ettiklerini söyleyen Hakan Çalışkan, Esra Erol’da programına katılarak yardım istedi. Kayınbabası ile yayına katılan adam eşin ve kayınvalidesinin dönmesi için yalvardı. Kısa müddette bulunan Sibel Türkoğuz ve Kezban Türkoğuz, canlı yayına getirilerek yüzleştirildi. Anne kızın anlattıkları ise Esra Erol ve stüdyodakileri hayrete düşürdü. İşte son dakika gelişmesinin de yaşandığı o anlar.

DAMADIM KIZIMI PAZARLAMAYA ÇALIŞTI

Başarılı sunucu Esra Erol’un sunduğu Esra Erol’da programında tekrar akıllara sakinlik veren bir olay yaşandı. Tekirdağ Çerkezköy’de yaşayan Hakan Çalışan, eşi ve kayınvalidesini bulmak için yayına katılarak Erol’dan yardım istedi. Araştırmalar sonucu bulunan anne kız yayına getirildi. Kaçma olayının akabinde ise şoke eden ayrıntılar çıktı. Anne Sibel Türkoğuz, damadının kızını para karşılığı pazarlamaya çalıştığını söyledi. Yayına bağlanan dikkatli izleyiciler ise Sibel Türkoğuz’un bankaların önünde his sömürüsü yaparak torununu kullanıp daima dilendiğini söyledi. Kayınvalide ise bu argümanları evvel kabul etmezken sonra bunun damadının yaptırdığını söyledi. Kezban Türkoğuz ise eşi Hakan Çalışkan’ın kendisine daima şiddet uyguladığını öz babasının ise bu duruma şahit olduğu halde sessiz kaldığını söyledi. Damadından korktuğunu belirten kayınvalide Sibel ise Hakan Çalışkan’ın kazandıkları parayı ellerinde aldığını ve kendilerine şiddet uyguladığını belirtti.

ANNE KIZ ÇARK ETTİ! ESRA EROL ŞOKE OLDU

Matruşka tesiri yaratan olayda son dakika bir gelişme daha yaşandı. Eşinin yaptıklarını anlatan Kezban Türkoğuz ani bir kararla eşiyle barıştıklarını söyledi. Kayınvalide ise ‘Kızımı pazarlıyor’ argümanında çark etti ve damadı Hakan Çalışkan’dan özür diledi. Yaşananlar karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Esra Erol ise anne kıza, “Hakan Çalışan sizi tehdit mi ediyor?” diye sordu. Anne kız ise Erol’un bu sorusuna ‘Hayır’ karşılığını verdi. Gözler bugün yayınlanacak olan Esra Erol’da programına yöneldi.