Dilan Çiçek Deniz’in kalçasına kadar uzanan transparanlı yırtmacı olay oldu! ‘Fizik müthiş’

28 Şubat 1995 yılında Sivas’ta dünyaya gelen Dilan Çiçek Deniz, Ege Üniversitesinde Turizm Rehberliği okurken asıl istediği kısmın Mukayeseli Edebiyat olduğuna karar vererek İstanbul Üniversitesi Mukayeseli Edebiyat Kısmı’na geçti.

15 yaşındayken Güneşi Annem Sanırdım isimli bir öykü kitabı çıkaran Dilan Çiçek Deniz, 2015 yılında Miami’de düzenlenen Kainat Hoşluk Yarışı’nda Türkiye’yi temsil etti.

İlk olarak Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde uzunluk gösteren Dilan Çiçek, Bodrum Masalı ve Güneşin Kızları’nda yer aldı.

Dilan Deniz’in asıl tanınması ise Aras Bulut İynemli ile birlikte oynadığı Çukur dizisi oldu. Bu dizi sayesinde genç yıldız meslek basamaklarını süratle çıkmaya başladı.

Son olarak Alev Alev dizisinde yer alan Dilan Çiçek Deniz, Çok yakın bir vakitte Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan Kusursuz Kiracı dizisiyle ekranlara geri dönecek.

İzlandalı sevgilisi Thor Saevarsson ile evlilik hazırlığı yapan Deniz, toplumsal medya üzerinden paylaştığı fotoğraflar ve üslubuyla isminden kelam ettirdi.

Önceki akşam Disney Plus gecesine katılan ve elbisesi ile olay olan Dilan Deniz’e toplumsal medyadan yorum yağdı.

Dilan Çiçek Deniz’in elbisesi

Son olarak Instagram hesabından yeni bir pozunu takipçileriyle paylaşan Dilan Çiçek Deniz, herkesi büyüledi.

Disney Plus gecesinde giydiği argümanlı kıyafetiyle pozlarını paylaşan hoş oyuncunun, kalçalarına kadar uzanan transparanlı yırtmacı herkesin lisanına düştü.

Bu paylaşımla takipçilerini mest eden Dilan Çiçek Deniz’e birçok beğeni ve yorum yağdı.

Takipçilerinden kimileri Deniz’in yiğit paylaşımına, “Ben senin üzere bir şey görmedim” ve “Fiziğin hakikaten harika” yorumları yaptı.