Belçika’da Düzenlenen Uluslararası Şarap Yarışmasında 2,5 Euro’luk Market Şarabı Birinci Oldu!

Belçika’da düzenlenen uluslararası şarap yarışmasında 2,5 Euro’luk market şarabının birinci oluşu sosyal medyanın gündemine oturdu. Gelin, sosyal medya kullanıcılarının marka takıntısının son noktasında olduğumuzu vurgulayarak birinciliğe verdiği tepkilere beraber bakalım!

Kaynak: https://www.gearrice.com/update/they-…

Geçtiğimiz günlerde Belçika’da uluslararası bir şarap yarışması düzenlenmiş. Ve kimin cin fikriydi bilmiyoruz ama yarışmaya 2,5 Euro’luk bir market şarabı da dahil edilmiş…

Jüriler anlamasın diye de 2,5 Euro’luk market şarabının etiketini pahalı bir şarabın etiketiyle değiştirmişler. Ve bilin bakalım ne olmuş? 2,5 Euro’luk market şarabı uluslararası şarap yarışmasının birincisi ilan edilmiş!

Twitter’da @ilker_kocael adlı bir kullanıcının bu enteresan durumu anlatan bir tweet paylaşınca ? sosyal medya kullanıcıları tepkisiz kalamadı tabii!

1. Gelin, bir şeyin “marka” oluşunun tüm ayarlarımızla oynadığını iddia eden ve komik tepkiler gösteren sosyal medya kullanıcılarının yorumlarına beraber bakalım! ?

2. Bakınız: ?

3. Mesela… ?

4. Belki de? ?

5. Olayı duyuran @ilker_kocael gibi olayı siyasete bağlamak isteyenleriniz olduysa buyrun böyle gayet de güzel bağlanır işte!

6. ?

7. Muhakkak! ?

8. Bir de böyle bakmak lazım ?

9. Zevkler ve renkler tartışılmaz sonuçta ?

10. ?

11. Adeta! ?

12. Siz ne düşünüyorsunuz? Hadi yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir